STRONA GŁÓWNA      PRZECZYTANE      O MNIE       PARTNERZY       KONTAKT/WSPÓŁPRACA             Facebook Instagram  Ask.Fm  Lubimy czytać

1 kwietnia 2016

Najciekawsze premiery kwietnia


Jesteście ciekawi w jakie tytuły warto zaopatrzyć się w tym miesiącu? Tutaj znajdziecie małą podpowiedź, która - mam nadzieję - ułatwi Wam dokonanie wyboru. Zapraszam do zapoznania się z moją listą MUST READ!

Mam nadzieję, że choć odrobinę zainteresowałam Was tymi książkami. Dajcie znać na co się zdecydujecie. Ja mam ochotę przeczytać wszystkie, a przynajmniej większość z nich. Do zobaczenia za miesiąc!

9 komentarzy:

 1. Mnie interesuje "Obce dziecko", bo po okładce wyglada mi na jakiś thriller psychologiczny czy coś w tym stylu, a to oznacza, że po prostu to przeczytam. I co, ze życia mi nie starczy na wszystkie książki tego typu. I tak przeczytam.
  A o "Chłopaku, który stracił głowę" słyszałam już kilka razy, ale niekoniecznie bardzo pochlebne opinie. Także raczej się zastanowię.
  Pozdrawiam
  http://ksiegoteka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Za Chłopaka, który stracił głowę zabieram się na dniach i muszę przyznać, że jestem strasznie ciekawy tej książki. Zapowiada się interesująco :D Po Dwór cierni i róż również zamierzam sięgnąć, choć niekoniecznie w pierwsze kolejności :)
  http://mybooktown.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawi mnie Ugly Love oraz nowa powieść S.J. Mass :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie bardzo ciekawi "Titanic. Pamiętna noc", "Ugly love', "Ocalona" oraz "Zawsze stanę przy tobie" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na wiele z powyższych czekam z niecierpliwością! :) Ujęłaś wszystkie najciekawsze :)


  www.zksiazkadolozka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Kwiecień jest bogaty w nowości, które mnie interesują. Przeczytam na pewno "Ugly love", "Dwór cierni i róż", "Chłopaka, który stracił głowę", "Gwiazdę zaranną" i "Remedium".
  Pozdrawiam.
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się cudowny kwiecień - tyle kuszących nowości! Najbardziej czekam na "Ugly Love", "Chłopaka, który stracił głowę", "Dwór cierni i róż", "Zawsze stanę przy tobie" i "Gwiazdę zaranną".
  Pozdrawiam! :)

  http://thebookishcity.blogspot...

  OdpowiedzUsuń
 8. Nareszcie "Titanic" w polskiej wersji językowej <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Remedium i Ocalona jest pewne, a waham się co do dwóch książek, których poprzednie część nie były zbyt zachwycające :/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za opinię i zapraszam ponownie!