STRONA GŁÓWNA      PRZECZYTANE      O MNIE       PARTNERZY       KONTAKT/WSPÓŁPRACA             Facebook Instagram  Ask.Fm  Lubimy czytać

29 lutego 2016

Podsumowanie lutego


Nadszedł czas, bym podsumowała luty. Przed Wami czytelnicze podsumowanie miesiąca na moim blogu. Jak zwykle liczę na to, że w komentarzach opowiecie mi jak to wyglądało u Was!

22 lutego 2016

Stos 2/2016


Najwyższa pora na to, by pokazać Wam w jakie książki wzbogaciła się moja biblioteczka w przeciągu ostatniego miesiąca. Jak zwykle zaskakuje mnie różnorodność gatunkowa, ale doskonale wiecie, że nie lubię się ograniczać i czytam wszystko, co mnie zainteresuje. Liczę również na to, że podzielicie się ze mną swoimi opiniami na temat tych książek, a może napiszecie mi jakie są Wasze osobiste typy pozycji, które mi polecacie?

16 lutego 2016

"Niebezpieczne istoty" - Kami Garcia, Margaret Stohl


Zapewne większość polskich czytelników kojarzy duet Garcia-Stohl z cyklu Kroniki Obdarzonych. Ja nie miałam dotąd możliwości się z nim zapoznać, a co za tym idzie, lektura Niebezpiecznych istot, czyli spinoffa poprzedniego cyklu, to dla mnie pierwsza styczność z twórczością tych autorek. Co z tego wynikło? Sprawdźcie sami!

8 lutego 2016

"Kołysanka" - Sarah Dessen


Już od dawna miałam ochotę przeczytać lekką książkę z romantyczną nutą w tle, dzięki której oderwałabym się od szarej rzeczywistości i choć przez chwilę pobujała w obłokach. Kiedy dowiedziałam się o premierze Kołysanki autorstwa Sarah Dessen, bez wahania po nią sięgnęłam - tym bardziej, że zapowiadała się z niej ciekawa lektura. Pytanie tylko czy warto było się za nią zabierać? Tego dowiecie się z recenzji, która znajduje się poniżej.

5 lutego 2016

"Ender" - Lissa Price


Recenzja poprzedniego tomu: Starter

Starter Lissy Price, czyli tom otwierający jej intrygującą duologię, zrobił na mnie dobre wrażenie. Spodobała mi się mroczna wizja świata, w którym nie ma dorosłych, doceniłam świetną kreację głównej bohaterki. Gdy wyszło na jaw, że w księgarniach pojawi się kontynuacja tej historii, czyli Ender, naprawdę się ucieszyłam, ale czy i ta lektura przypadła mi do gustu? Poniżej znajdziecie recenzję, w której dzielę się z Wami swoimi wrażeniami.

1 lutego 2016

Najciekawsze premiery lutego


Jesteście ciekawi w jakie tytuły warto zaopatrzyć się w tym miesiącu? Tutaj znajdziecie małą podpowiedź, która - mam nadzieję - ułatwi Wam dokonanie wyboru. Zapraszam do zapoznania się z moją listą MUST READ!