STRONA GŁÓWNA      PRZECZYTANE      O MNIE       PARTNERZY       KONTAKT/WSPÓŁPRACA             Facebook Instagram  Ask.Fm  Lubimy czytać

31 marca 2016

Podsumowanie marca


Nadszedł czas, bym podsumowała marzec. Przed Wami czytelnicze podsumowanie miesiąca na moim blogu. Jak zwykle liczę na to, że w komentarzach opowiecie mi jak to wyglądało u Was!

23 marca 2016

Stos 3/2016


Najwyższa pora na to, by pokazać Wam w jakie książki wzbogaciła się moja biblioteczka w przeciągu ostatniego miesiąca. Jak zwykle zaskakuje mnie różnorodność gatunkowa, ale doskonale wiecie, że nie lubię się ograniczać i czytam wszystko, co mnie zainteresuje. Liczę również na to, że podzielicie się ze mną swoimi opiniami na temat tych książek, a może napiszecie mi jakie są Wasze osobiste typy pozycji, które mi polecacie?

21 marca 2016

"Ogień i woda" - Victoria Scott


Wyobraźcie sobie, że mieszkacie w dużym domu w jednym z większych amerykańskich miast. Czas mija Wam na nauce, spotkaniach ze znajomymi i zakupach. Przychodzi taki dzień, w którym wszystko to tracicie: Wasz brat zapada na dziwną chorobę, rodzice wywożą Was na odludzie, a Wy usychacie z nudów bez dostępu do internetu i z dala od znajomych. Tak wyglądało życie Telli Holloway, bohaterki powieści Ogień i woda Victorii Scott, przed otrzymaniem zaproszenia do udziału w tajemniczym Piekielnym Wyścigu, z którego postanowiła skorzystać.

7 marca 2016

"Długo i szczęśliwie" - Soman Chainani


Recenzje poprzednich tomów: Akademia Dobra i Zła | Świat bez książąt

Kiedy sięgałam po pierwszy tom Akademii Dobra i Zła autorstwa Somana Chainaniego, nie wiedziałam jeszcze, że mam w ręku prawdziwą perełkę. Wystarczyło jednak kilkanaście stron, bym pokochała magiczny świat Sofii i Agaty całym sercem. Potem było tylko lepiej, bo powieść Świat bez książąt okazała się jeszcze lepsza, co z kolei dawało mi nadzieję, że finał tej historii będzie równie dobry, co dwie poprzednie książki. Czy faktycznie tak było?

5 marca 2016

"Playlist for the dead" - Michelle Falkoff


Samobójstwo to dość trudny temat, ale coraz częściej przewija się w powieściach dla młodzieży. Michelle Falkoff wykorzystała ów motyw, pisząc Playlist for the dead - książkę, na którą już od dawna miałam ochotę. Czy zrobiła na mnie dobre wrażenie? Niestety, nie do końca. Szczegóły znajdziecie w recenzji poniżej.

1 marca 2016

Najciekawsze premiery marca


Jesteście ciekawi w jakie tytuły warto zaopatrzyć się w tym miesiącu? Tutaj znajdziecie małą podpowiedź, która - mam nadzieję - ułatwi Wam dokonanie wyboru. Zapraszam do zapoznania się z moją listą MUST READ!