STRONA GŁÓWNA      PRZECZYTANE      O MNIE       PARTNERZY       KONTAKT/WSPÓŁPRACA             Facebook Instagram  Ask.Fm  Lubimy czytać

30 czerwca 2016

Podsumowanie czerwca


Nadszedł czas, bym podsumowała czerwiec. Przed Wami czytelnicze podsumowanie miesiąca na moim blogu. Jak zwykle liczę na to, że w komentarzach opowiecie mi jak to wyglądało u Was!

27 czerwca 2016

Stos 6/2016


Najwyższa pora na to, by pokazać Wam w jakie książki wzbogaciła się moja biblioteczka w przeciągu ostatniego miesiąca. Jak zwykle zaskakuje mnie różnorodność gatunkowa, ale doskonale wiecie, że nie lubię się ograniczać i czytam wszystko, co mnie zainteresuje. Liczę również na to, że podzielicie się ze mną swoimi opiniami na temat tych książek, a może napiszecie mi jakie są Wasze osobiste typy pozycji, które mi polecacie?

26 czerwca 2016

"Warcraft. Durotan" - Christie Golden


Mimo że jestem fanką gry World of Warcraft, na podstawie której napisałam nawet pracę licencjacką, Azeroth kojarzyłam tylko jako krainę, w której umiejscowiono jej fabułę, a imienia Durotan nie znałam w ogóle. Nigdy nie przepadałam za orkami i zawsze grałam elfickimi druidami w Sojuszu, bo Hordę uważałam za Zło, choć chłopak wielokrotnie tłumaczył mi, że wcale tak nie jest. Cóż, po seansie filmu Warcraft: Początek oraz lekturze powieści Warcraft. Durotan muszę przyznać mu rację, a także oznajmić, że orki naprawdę da się lubić.

4 czerwca 2016

"Big Red Tequila" - Rick Riordan [premiera]


Rick Riordan piszący książkę dla dorosłych? To dla mnie coś nowego! Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, jest to prawda. Co więcej, autor zaczynał karierę właśnie od takich książek! W polskicg księgarniach pojawiło się jego debiutanckie dzieło z pogranicza sensacji i kryminału - Big Red Tequila. Zapraszam do lektury mojej recenzji!

2 czerwca 2016

"Prawda o dziewczynie" - T.R. Richmond


Na fali ogromnej popularności Zaginionej dziewczyny Gillian Flynn próbowało wypłynąć wielu współczesnych pisarzy. Niektórym się udało, inni ponieśli klęskę. Do tej drugiej grupy zdecydowanie zalicza się T.R. Richmond, którego Prawda o dziewczynie to, delikatnie rzecz ujmując, totalny niewypał. Lektura tej powieści nie jest nawet nieprzyjemna, to zwyczajna tortura dla miłośników thrillerów - i nie, nie jest to napisane na wyrost. Niestety.

1 czerwca 2016

Najciekawsze premiery czerwca


Jesteście ciekawi w jakie tytuły warto zaopatrzyć się w tym miesiącu? Tutaj znajdziecie małą podpowiedź, która - mam nadzieję - ułatwi Wam dokonanie wyboru. Zapraszam do zapoznania się z moją listą MUST READ!