STRONA GŁÓWNA      PRZECZYTANE      O MNIE       PARTNERZY       KONTAKT/WSPÓŁPRACA             Facebook Instagram  Ask.Fm  Lubimy czytać

30 września 2016

Podsumowanie września


Nadszedł czas, bym podsumowała wrzesień. Przed Wami czytelnicze podsumowanie miesiąca na moim blogu. Jak zwykle liczę na to, że w komentarzach opowiecie mi jak to wyglądało u Was!

20 września 2016

"Uratuj mnie" - Anna Bellon [przedpremiera] [+KONKURS!]


Coraz więcej historii pierwotnie publikowanych na platformie Wattpad zostaje wydanych w formie papierowej. Dobrym przykładem jest tu książka Uratuj mnie Anny Bellon, która najpierw święciła triumfy w internecie, a teraz ma szansę podbić serca nastolatek preferujących tradycyjny przekaz. Ale czy podbiła moje?

19 września 2016

"Królowa cieni" - Sarah J. Maas


Recenzje poprzednich tomów: Szklany tron Korona w mroku | Dziedzictwo ognia

Sarah J. Maas przyzwyczaiła mnie już do tego, że jej twórczość z tomu na tom jest coraz lepsza i dużo bardziej złożona. Nie inaczej było z Królową cieni, czwartą odsłoną historii Aelin, dziedziczki tronu Terrassenu. Ogniste Serce postanawia zemścić się na ludziach, którzy są odpowiedzialni za śmierć jej bliskich i w tym celu udaje się z powrotem do Adarlanu, w którym nie może polegać na swoich magicznych zdolnościach, ale może za to liczyć na swoich przyjaciół: Aediona, Chaola, Lysandrę oraz... Rowana, dla którego gotowa jest poświęcić wszystko.

15 września 2016

Stos 9/2016


Najwyższa pora na to, by pokazać Wam w jakie książki wzbogaciła się moja biblioteczka w przeciągu ostatniego miesiąca. Jak zwykle zaskakuje mnie różnorodność gatunkowa, ale doskonale wiecie, że nie lubię się ograniczać i czytam wszystko, co mnie zainteresuje. Liczę również na to, że podzielicie się ze mną swoimi opiniami na temat tych książek, a może napiszecie mi jakie są Wasze osobiste typy pozycji, które mi polecacie?

1 września 2016

Najciekawsze premiery września


Jesteście ciekawi w jakie tytuły warto zaopatrzyć się w tym miesiącu? Tutaj znajdziecie małą podpowiedź, która - mam nadzieję - ułatwi Wam dokonanie wyboru. Zapraszam do zapoznania się z moją listą MUST READ!