STRONA GŁÓWNA      PRZECZYTANE      O MNIE       PARTNERZY       KONTAKT/WSPÓŁPRACA             Facebook Instagram  Ask.Fm  Lubimy czytać

30 marca 2017

"Akademia Pennyroyal" - M.A. Larsson


Całkiem niedawno dowiedziałam się, że Soman Chainani, autor przecudownej Akademii Dobra i Zła opublikuje w niedalekiej przyszłości czwarty tom przygód Agaty i Sofii. Z tej okazji postanowiłam przypomnieć Wam o innej, równie wspaniałej książce o księżniczkach i rycerzach - Akademii Pennyroyal autorstwa M.A. Larssona.

29 marca 2017

Stos 3/2017


Najwyższa pora na to, by pokazać Wam w jakie książki wzbogaciła się moja biblioteczka w przeciągu ostatniego miesiąca. Jak zwykle zaskakuje mnie różnorodność gatunkowa, ale doskonale wiecie, że nie lubię się ograniczać i czytam wszystko, co mnie zainteresuje. Liczę również na to, że podzielicie się ze mną swoimi opiniami na temat tych książek, a może napiszecie mi jakie są Wasze osobiste typy pozycji, które mi polecacie?

14 marca 2017

"Chłopak, który chciał zacząć od nowa" - Kirsty Moseley


Poprzednia powieść Kirsty Moseley miała wady, ale ogółem wypadła w moich oczach zaskakująco przyzwoicie. Miło wspominam jej lekturę, dlatego bez wahania postanowiłam sięgnąć po jej kolejną książkę. Chłopak, który chciał zacząć od nowa to powieść skierowana do młodzieży, która porusza trudne tematy i zarazem opowiada piękną historię o miłości. Czy i ona przypadła mi do gustu? Sprawdźcie sami!

5 marca 2017

"Hel³" - Jarosław Grzędowicz


Jarosław Grzędowicz to klasa sama w sobie. Jego czterotomowy Pan Lodowego Ogrodu to moje zeszłoroczne odkrycie i zarazem jedna z najlepszych książkowych serii, jaką kiedykolwiek czytałam. Nikogo nie powinno więc zdziwić, że gdy dowiedziałam się o kolejnej powieści autora, po prostu musiałam ją przeczytać. W ten sposób w moje ręce trafił Hel³.